Плита з іменами
Розмір зображення: 600:800 піксел
Фото Зенона Боровця, 4 листопада 2006 р.
Напис: «Вічна пам’ять борцям за волю та незалежність України.
1. Глиняни – Кондрай Дмитро (Гризун)
2. Мазів, Мазів – Гайдук (Дяк)
3. Перегноїв, Туркотин – Лукашевич Степан (Лев)
4. Підгайчики – Яремчишин Степан (1926 – 19.5.1947)
5. Підгайчики – Гапецький Іван (1914 – 19.5.1947)
6. Підгайчики – Конюк Василь (1925 – 19.5.1947)
7. Підгайчики – Лис Андрій (1916 – 19.5.1947)
8. Погорільці – Кушнір Андрій (1914 – 1949)
9. Погорільці – Кушнір Іван
10. Погорільці – Садовий Василь (1922 – 1949)
11. Погорільці – Бобко Марія (1925 – 1946)
12. Туркотин, Касичі – Мот Григорій (Безкит, 1924 – 13.1.1946)
13. Туркотин, Касичі – Стельмах Василь (Чорний, 1912 – 13.1.1946)
14. Туркотин, Погорільці – Стельмах Петро М. (1910 – 1944)
15. Туркотин, Погорільці – Стельмах Олекса Іванович (1925 – 1947)
16. Туркотин, Погорільці – Михайло іванович (1924 – 1946)
17. Туркотин, Погорільці – Сікора Степан (Морозко, 1921 – 1947)
18. Задвір’я, Туркотин – Хома Ярослав (Чабан, ? – 1947)
19. Лагодів, Туркотин – Кульма Петро Семенович (1926 – 18.3.1946)
20. Лагодів, Туркотин – Бриленський Микола (1922 – 1950)
21. Лагодів, Туркотин – Пилипчук Богдан М. (1922 – 1948)
22. Куровичі, Куровичі – Паньків Ярослав Іванович (? – 1947)
23. Куровичі, Куровичі – Васьків Петро Семенович (Голота, 1922 – 1947)
24. Куровичі, Куровичі – Шевчук Параскевія Юріївна (? – 1947)
25. Куровичі, Куровичі – Безіменний (? – 1947)
26. Печенія, Печенія – Крот Олена (Зелений)
27. Печенія, Печенія – Чепіль Іван
28. Печенія, Печенія – Прокопів Павло
29. Полоничі, Полоничі – Кравчук Володимир
30. Розворяни, Розворяни – Рісний Іван (? – 1947)
31. Богданівка, Богданівка – Поцюрко Федір Григорович (? – 1947)
32. Заставне, Заставне – Божейко Іван (? – 1947)
33. Заставне, Заставне – Проць Павло (? – 1947)
34. Яхторів, Яхторів – Шкіра (? – 7.1.1946)
35. Бережани, Яхторів – Корпан Ярослав Антонович (1922 – 7.1.1946)
36. Бережанський район, Галич, Яхторів – Вдовицький Ярослав Михайлович (1922 – 7.1.1946)
37. Задвір’я, Задвір’я – Шкарада Петро
38. Задвір’я, Задвір’я – Стрихар Іван (1923 – ?)
39. Задвір’я, Полоничі – Савчин Ярослав
40. Задвір’я, Полоничі – Кришталь Михайло
41. Задвір’я, Полоничі – Колтун Михайло (Бадьорий)
42. Задвір’я, Полоничі – Савчин Степан Михайлович
43. Задвір’я, Полоничі – Бігас Петро
44. Білий Камінь, Полоничі – Макаровський Володимир (Чайка)
45. Полюхів, Полюхів – Сахман Богдан
46. Полюхів, Полюхів – Нич Богдан
47. Полюхів, Полюхів – Крохмальний Богдан
48. Яхторів, Яхторів – Устяк».