Початкова сторінка

Прадідівська слава

Українські пам’ятки

Не дозволиш нікому плямити слави, ні честі твоєї нації

Богдан Хмельницький

?

Умови використання

Інформація сайту «Прадідівська слава» (далі: наш сайт, сайт) поширюється вільно і безкоштовно.

Ви можете необмежено використовувати будь-які фрагменти інформації з нашого сайту в своїх роботах.

При необхідності передрукувати цілу статтю (веб-сторінку) з нашого сайту просимо забезпечити посилання (гіперпосилання) на наш сайт.

Частина інформації на нашому сайті передрукована з інших веб-сайтів з нашої ініціативи. Такі передруки обов’язково супроводжуються посиланнями на оригінальний сайт – джерело інформації. Погоджуючись з таким передруком, автори (правовласники) надають важливу для нас допомогу в розвитку проекту. Якщо автор (правовласник) не згоден з таким передруком – йому слід поінформувати про це нас, ми видалимо небажаний для нього передрук.

Відмова від відповідальності

Ви користуєтеся сайтом «Прадідівська слава» на свій страх і ризик!

Інформація сайту «Прадідівська слава» не має юридичної ваги!

Вміст статей сайту «Прадідівська слава» може викликати у вас протест!

Автори сайту роблять все від них залежне, щоб надати вам точну і авторитетну інформацію у відповідності до концепції сайту.

Але ви мусите усвідомлювати, що наш сайт не може гарантувати правильність кожного фрагменту, який він містить.

Попри те, що користувачі можуть виправляти помилки чи помилкові дані, вони не зобов’язані цього робити. Тому вся інформація надається без гарантії корисності для будь-якої мети чи придатності для будь-якого використання.

Термін «особи, пов’язані з сайтом» (ОПС) означає власників, авторів, учасників, спонсорів, власників серверів, на яких розміщено сайт, адміністраторів, операторів та осіб, які ще якось пов’язані з даним сайтом.

Будь ласка, прийміть до відома, що вся інформація, розміщена на сайті, подається вільно, як акт доброї волі, без укладання якихось угод або договорів між вами та ОПС.

Ніхто з ОПС не відповідає за появу неточної інформації, а також за використання вами даних, які містяться на цих веб-сторінках чи на веб-сторінках, на які вони посилаються.

ОПС не несуть відповідальності за наслідки використання інформації з нашого сайту.

ОПС не несуть відповідальності за зміни, редагування або видалення будь-якої інформації, яку ви додали на наш сайт.