Початкова сторінка

Прадідівська слава

Українські пам’ятки

Про справу не говори з тим, з ким можна, а з ким треба

Богдан Хмельницький

?

Будинок № 19

Будинок № 19

Розмір зображення: 607:705 піксел

Фото з жовтня 2018 р. з панорам Google:

Пригадую, як у 2007 році я пробіг по Нижньому Валу, фотографуючи все підряд (»фронтальна зоймка» в моїй термінології). І от при фотографуванні цього будинку охоронці мене злапали і змусили видатити фото: «Тут знаходиться представництво іноземної держави, його не можна фотографувати».

Виявилось, що там містилось українське представництво USAID. Не знаю , що це таке, думаю, що воно якось пов’язане зі Сполученими штатами Америки (US*).

Ну, і за що воювали? Країна із найбільшим у світі ядерним арсеналом, з могутніми стретегічними наступальними озброєннями, із незрівнянним за потугою авіаносним флотом, з велетанським парком бойових літаків steals – тріпоче й переживає, бачачи, як по вулиці Нижній Вал іде такий собі Микола Жарких із – страшно сказати! – цифровим фотоапаратом в руках! Справді, тільки надзвичайна пильність охоронців будинку № 19 врятувала США від неминучою загибелі, котра могла статись ще 9 вересня 2007 року!

Слід знати, що нині оця USAID переїхала до будинку посольства США (), так що бажаючим фотографувати заборонене слід звертатись туди.

М. Жарких, 14 жовтня 2020 р.