Початкова сторінка

Прадідівська слава

Українські пам’ятки

Будь гордий з того, що Ти є спадкоємцем боротьби за славу Володимирового тризуба

Богдан Хмельницький

?

2009 р. Будь-які роботи на розі Краківської-Вірменської незаконні, – Держкультурспадщина

Дата: 07.07.2009

Міська влада досі навіть не надала документів для необхідних погоджень у державній службі з питань національної культурної спадщини, як того вимагає закон. Без таких погоджень місто не має права розпочинати жодні роботи. В іншому випадку держслужба видає припис про їх негайне зупинення. Про це сьогодні, 6 липня, ЗІК повідомила прес-служба Центру правових та політичних досліджень «Сім».

«Станом на 1.06. 2009 р. Держкультспадщини не розглядала і не погоджувала проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розі вулиць Краківської-Вірменської, не надавала дозволів на проведення на цій ділянці будівельних земляних робіт та не погоджувала проекту будівництва готельного комплексу», – йдеться у листі Голови служби М. Кучерука від 24.06.2009 р. за № 22-1899/21.

Центр «СІМ» наголошує: без відповідних в установленому порядку з Держкультурспадщиною погоджень та дозволів всі будівельні земляні роботи на території, що має подвійний охоронний статус – Державного історико-архітектурного заповідника, занесеного до переліку культурної спадщини ЮНЕСКО, – самовільні і незаконні.

Центр «СІМ» застерігає міську владу від чергових незаконних дій, які можуть зумовити виключення Львова із списку світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Нагадаємо, що в червні цього року ЮНЕСКО в зв’язку із забудовами, що спотворюють історико-архітектурне середовище, виключила зі списку світової спадщини Дрезден.

Джерело: «Західна інформаційна корпорація»